«М.Ғабдуллин атындағы жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы» КММ бракеражды комиссия құрамының мониторингісі

КГУ "Общеобразовательнаясредняяшкола-гимназияимени М. Габдуллина»

Мониторинг состава бракеражной комиссии

«М.Ғабдуллин атындағы жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы»

КММ  бракеражды комиссия құрамының мониторингісі

Зеренді  ауылы                                                             15.01.2020ж

Мектеп ішіндегі буфет жұмысының және балалардың тамақтануының дұрыс ұйымдастырылуын бақылау мақсатында, буфет жұмысын бақылауАКТІСІ

Қатысқаны - 5 адам
Бракеражды комиссиясының мүшелері:

Қамқоршылар кеңесінің төрағасы: М.Ш.Иманғалиев

Комиссия мүшелері: -  ДТІЖО: Д.М.Кенжина

•  Мектеп медбикесі: Ж.К.Дюсембина
  •  Кәсіподақ ұйымының төрайымы: Б.З.Абдильманова.
  •  Әлеуметтік педагог: К.Б.Тилеубаева

Күн тәртібінде:
1. Мектеп асханасының азық- түлік өнімдерінің сапа мониторингісінің қорытындысы.

2. Дайын өнім өндірісі үрдісінің барлық сатысында талаптардың орындалуы.

Тыңдалды:
Дайын өнім бракеражы туралы «М.Ғабдуллин атындағы жалпы білім беретін ортамектеп-гимназиясы» КММ-нің қамқоршылық кеңесінің төрағасы М.Ш.Иманғалиев сөз алды: Дайын өнім өндірісі үрдісінің көңілге қонымды екендігін, өнім сапасы сертификаттарының талапқа сай екендігін айтып өтті. Дайын өнімдер мен шикі заттар қажетті арнайы орындарда сақтаулы екендігіне баса назар аударды.
Комиссия мүшелерінің тексеріс барысында ас мәзірінің сай келуі және өлшеу жұмыстары негізінде тағам үлес салмағы дұрыс сақталғаны, буфет құралдары жеткілікті мөлшерде қойылған. Буфет ережесінде ауытқу көзге түспегендігін айтты.
Шешімі:
1.Келетін азық-түлік өнімдерінің сапасын сақтау шарттары мен мерзімдері талапқа сәйкес, тағамдарды жасау технологиясы сақталған, тоңазытқыш технологиялық-құрылғылары істен шықпаған.
2.Мектеп буфетінің жұмысын талапқа сай деп тану қажет.
3.Жеке кәсіпкер  Ж.А.Секеновамен әрі қарай жұмыс жасауға негіз бар.

4.Ас мәзірінің дұрыс құрылуы мен нормаға сәйкестігі күнделікті қадағалансын.

Қамқоршылар кеңесінің төрағасы:  М.Ш.Иманғалиев

Директордың ТІЖ орынбасары:Д.М.Кенжина

Комиссия мүшелері:

Мектеп медбикесі: Ж.К.Дюсембина

Кәсіподақ ұйымының төрайымы: Б.З.Абдильманова.

Әлеуметтік педагог: К.Б.Тилеубаева